Načítám…

Můj účet

Registrujte se! | Zapomenuté heslo?

Košík 0 Kč

Úvod   Dodavatelé

Dodavatelé

Od roku 1992 začala firma Polak a Polak zastupovat jednoho z nejprestižnějších výrobců ručního nářadí pro profesionály, firmu FACOM. V průběhu činnosti se nabídka rozšířila o další renomované výrobce. Vzhledem ke stále se rozšiřujícímu sortimentu se tato činnost firmy Polak a Polak vyčlenila a v roce 1997 vznikla nová firma RPJ International. V roce 2014 odkoupila část závodu nově vzniklá firma rpj service s.r.o., která v současné době zastupuje prestižní dodavatele servisní a garážové techniky.

Od roku 1992 začala firma Polak a Polak zastupovat jednoho z nejprestižnějších výrobců ručního nářadí pro profesionály, firmu FACOM. V průběhu činnosti se nabídka rozšířila o další renomované výrobce. Vzhledem ke stále se rozšiřujícímu sortimentu se tato činnost firmy Polak a Polak vyčlenila a v roce 1997 vznikla nová firma RPJ International. V roce 2014 odkoupila část závodu nově vzniklá firma rpj service s.r.o., která v současné době zastupuje prestižní dodavatele logistické techniky.

Od roku 1992 začala firma Polak a Polak zastupovat jednoho z nejprestižnějších výrobců ručního nářadí pro profesionály, firmu FACOM. V průběhu činnosti se nabídka rozšířila o další renomované výrobce. Vzhledem ke stále se rozšiřujícímu sortimentu se tato činnost firmy Polak a Polak vyčlenila a v roce 1997 vznikla nová firma RPJ International. V roce 2014 odkoupila část závodu nově vzniklá firma rpj service s.r.o., která v současné době zastupuje prestižní dodavatele recyklační techniky.

Zastupujeme firmy